W dniu 18 marca 2011 roku ruszyła nowa strona poświęcona oprogramowaniu SprintMAP firmy SmallGIS.

Portal umożliwia zapoznanie się z aktualną ofertą i funkcjonalnością dostępnych aplikacji. Każdy użytkownik oprogramowania otrzyma w czasie trwania serwisu dostęp do najnowszych wersji programu i plików konfiguracyjnych. Klient będzie automatycznie informowany drogą mailową o wszystkich aktualizacjach dotyczących zakupionego przez niego produktu.

Na stronie istnieje możliwość złożenia wniosku o udostępnienie wersji demonstracyjnej wybranego oprogramowania. Zapraszamy również do korzystania z Forum, w ramach którego postaramy się odpowiedzieć na zadawane przez Państwa pytania.

Wszystkie zapytania odnośnie aplikacji można kierować drogą mailową lub telefoniczną do menadżerów konkretnych produktów.

ZAPRASZAMY!

Teksty i opisy produktów zamieszczone na stronie www.sprintmap.pl są autorstwa firmy SmallGIS i stanowią jej własność. Opisy są chronione prawem autorskim. Właściciel strony zastrzega sobie zakaz kopiowania i wykorzystywania całości lub części materiałów w celach komercyjnych bez jego zgody oraz bez wyraźnego podania źródła.