Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Jak zarejestrować licencję SprintMAP?

Jak zarejestrować licencję SprintMAP? 06/06/2011 13:00 #21

Przed rozpoczęciem pracy z aplikacją należy sprawdzić aktywność licencji LID. Można ją sprawdzić w zakładce O programie w pasku narzędziowym SprintMAP


pomoc_2011-06-07-2.pngAby przystąpić do rejestracji programu SprintMAP należy na formularzu kliknąć przycisk Pobierz licencję, a następnie w polu LID wpisać kod aktywacyjny licencji, który znajduje się na protokole przekazania aplikacji SprintMAP.

oprogramie2.png


LID.png


UWAGA: Jeżeli podczas rejestracji użytkownik nie ma podłączenia do internetu to zaznaczając opcje „Nie mam podłączenia do internetu, wygeneruj plik do wysłania” ma możliwość wygenerowania pliku rejestracyjnego, który należy przesłać na adres licencje@sprintmap.pl


LID_wyslany_2011-06-07-2.pngOtrzymany plik z licencja (SmallGIS_*.license) należy zaimportować przyciskiem Zaimportuj licencję. Po ponownym uruchomieniu aplikacji ArcMAP w oknie informacyjnym SprintMAP.MPZP wyświetli się informacji o licencji.

SM_licencja2.pngimplemetacja.png
Ostatnio zmieniany: 06/07/2011 07:58 przez przemeks.
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1

Teksty i opisy produktów zamieszczone na stronie www.sprintmap.pl są autorstwa firmy SmallGIS i stanowią jej własność. Opisy są chronione prawem autorskim. Właściciel strony zastrzega sobie zakaz kopiowania i wykorzystywania całości lub części materiałów w celach komercyjnych bez jego zgody oraz bez wyraźnego podania źródła.