Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Jak odszukać obiekt o zadanym numerze działki ewidencyjnej na mapie i w SILP?

Jak odszukać obiekt o zadanym numerze działki ewidencyjnej na mapie i w SILP? 06/13/2011 10:38 #47

Jak odszukać obiekt o zadanym numerze działki ewidencyjnej na mapie i w SILP?

Wyszukiwanie obiektów o zadanym numerze działki ew. odbywa się z poziomu modułu EDYCJA. W pierwszym kroku należy określić w warstwę w której będziemy szukać działki , następnie włączyć przycisk „D” oraz wpisać numer działki w pole poprzedzające ten przycisk. Na koniec w zależności od potrzeby klikamy przycisk „Szukaj adresu na mapie” lub „Szukaj adresu w SILP”dzialka.pngUWAGA: Wybór pola w warstwie jest tu niekonieczny ponieważ działki ewidencyjne zawsze szukane są w polu nr_ew.


W przypadku poszukiwania po numerze działki, niekiedy należy dokonać uzupełniającego wyboru działki w konkretnym adresie administracyjnym. W przypadku, gdy poszukiwany numer działki znajduje się w kilku adresach administracyjnych, program pozwala zawęzić kryteria poszukiwania.


dziala_wybierz.pngWyszukiwanie po numerze działki jest przydatne w momencie aktualizacji LMN na podstawie danych z ewidencji gruntów a zmiany dotyczą stanu posiadania a nie zmian gospodarczych.
Ostatnio zmieniany: 06/14/2011 08:46 przez przemeks.
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1

Teksty i opisy produktów zamieszczone na stronie www.sprintmap.pl są autorstwa firmy SmallGIS i stanowią jej własność. Opisy są chronione prawem autorskim. Właściciel strony zastrzega sobie zakaz kopiowania i wykorzystywania całości lub części materiałów w celach komercyjnych bez jego zgody oraz bez wyraźnego podania źródła.